| Kandia15 a întrebat:

Care este filmul vostru preferat? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Katherine20 a răspuns:

Titanic
Pur si simplu e filmul pe care l-as putea privi de 100 ori fara sa ma plictisesc.

11 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Mi-a plăcut The Suicide Theory (2014) pentru relația care se dezvoltă,se conturează,între un tip care încearcă să se sinucidă,dar nu reușeste,deoarece,asa cum spune chiar el, poartă blestemul nemuririi și un criminal, angajat de acesta să-l omoare, sperând astfel, ca blestemul să fie rupt și să sfârșească în realitatea morții.Un film interesant, merită vizionat.

| Sn4k3 a răspuns:

Limitless, 21, Now You See Me. Am mai multe, dar imi plac filmele astea pentru ca sunt geniale (parerea mea).

| Eastwood a răspuns:

Buna, al meu este Prisoners ( 2013 ) deoarece imi plac filmele cand omul este pus in situatii critice si incearca tot posibilul sa refaca ce este stricat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"The shawshank redemption" e absolut genial.
Il ador pe Morgan Freeman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare pacat ca a dat bir cu fugitii Robin Williams.
Se planuia un al doilea film Mrs Doubtfire.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut
The Giver, te face sa vezi cum ar fi viata fara culori, iubire, frica, ura, bani, o utopie. Ti-l recomand!

| CristinaSNC a răspuns:

Hachiko : A dog's story, este povestea unui caine care isi arata iubirea fata de stapan intr-un mod surprinzator, te emotioneaza pana la lacrimi. Ador filmul love struck

| Coquina a răspuns:

Intrebarea de fapt e..."care e singurul film pe care l-ati vazut in viata voastra?"

| Kandia15 explică (pentru Coquina):

laughing). Ia-o cum vrei laughing Spune si tu unul

| Andreii83 a răspuns:

The letter writher - pentru că este pentru mine ca o încurajare și e despre talentul unic al fiecărui om

| CarmiinaAlexandra a răspuns:

If I stay. N-am motive, pur si simplu iubesc filmul asta