| kakolukia a întrebat:

Ce anime cu final fericit gen comedie, romance, piece of life sau adventure imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Oanny a răspuns:

Deci am vazut atat de multeeee.
Sa incepem!:D
Mai intai am sa iti dau un site unde iti arata toate animeurile la care m-am uitat:) http://myanimelist.net/animelist/onutza4ever95
Sa stii ca toate sunt comedy\romance\drama\slice of life\etc.
Iar acum, cu final fericit:
-11eyes
-B Gata H Key
-Dragon Crisis!
-Fruits basket
-Inuyasha
-Itazura na kiss
-Itsuka Tenma no Kuro Usagi (inca nu ii stiu finalul trebuie sa apara sez 2)
-Kaichou wa maid sama(il ador, e preferatul meu:X )
-Munto tv(are doar 9 ep)
-Midori no hibi
-MM!
-To love ru
-Ouran high school host musical(printre preferatele mele)
-Rosario+Vampire
-Shakugan no shana(printre preferatele mele)
-Shugo chara(mi se pare cam de copii,oricum e destul de tare:) )
-Skip beat(printre pref mele)
-Sora no otoshimono(printre preferatele mele)
-Special A(printre pref mele)
-Tokyo mew mew
-Tonagura
-Toradora(printre pref mele)
-True tears
-Uta no princess sama
-Vampire knight(printre pref mele, dar finalul nu mi s-a parut prea fericit)
-Yumekui Merry
-Zero no tsukaima(printre pref mele)

Ps:Nu sunt o nebuna dupa animeuri, ma uit la ele doar cand n-am ce face.Problema la mine e ca atunci cand incep unul, greu ma mai las de el pana il termin:))

| kakolukia explică (pentru Oanny):

Mersi. O parte din ele le-am vazut deja si mai stiu cateva frumoase. Cel putin ultimul care l-am vazut (si pe care tu nu il ai in lista pe care mi-ai dat-o) si care l-am terminat inainte sa pun intrebarea astabig grin a fost super: am ras aproape tot anime-ul si a avut si final fericit. Si inca ceva: stiu cum e sa incepi sa te uiti la un anime si sa nu poti sa te mai oprestilaughing.

| Oanny a răspuns (pentru kakolukia):

Care?happy

| kakolukia explică (pentru Oanny):

Lovely complexbig grin

| Oanny a răspuns (pentru kakolukia):

Ce coincidenta...aseara am inceput sa ma uit la anime si am ajuns la ep 8laughing

| kakolukia explică (pentru Oanny):

Dap. Sa-mi spui daca ti-a placut... laughing.

| Oanny a răspuns (pentru kakolukia):

Nu mai am timp sa ma uit la restul ep, oricum deja imi placebig grin

| Oanny a răspuns (pentru kakolukia):

He he, l-am terminat! Ador anime-ul:X
Ma bucur ca m-am uitat la elhappy

| LaRy_8767 a răspuns (pentru Oanny):

Nu stiti cumva cand apare sezonul al 2-lea din Kaichou wa maid sama? vreau neaparat sa-l vad puppy dog eyes

| Oanny a răspuns (pentru LaRy_8767):

Nu se stie sigur daca apare, oricum daca ar aparea ar fi anul viitor.

11 răspunsuri:
| ilisium a răspuns:

Haibane renmei(relaxant), great teacher onizuka(comedy piece of life), howl's moving castle, nausicaa of the valley of the wind, spirited away, juuni kokuki(adventure) si escaflowne

| FlavDinNou a răspuns:

Fairy tale