| DodoDodo03 a întrebat:

Ce este asa de interesant la GAME OF THRONES? Adica, ce va place asa de mult la serial? De ce este asa de popular? Idei, caracteristici?

Răspuns Câştigător
| JetBlueJet a răspuns:

E genial serialul ^-^
Pur si simplu e captivant, mie imi place.
Debutul serialului este uluitor! Scenografia si imaginea filmului sunt pe masura asteptarilor, coloana sonora de altfel.-Este nasol ca apar destul de greu sezoanele-
! Vezi ca provoaca dependenta.
-Este facut dupa niste carti(eu am citit doar una din ele).

| DodoDodo03 explică (pentru JetBlueJet):

Hm... Am sa incep sa ma uit, dar tot nu vad ceva interesant la el, eu ma uit doar la fragmente (trailere) si vad ca: razboi, oameni orbi, pitici, regine, wtf?! laughing)

| JetBlueJet a răspuns (pentru DodoDodo03):

O sa iti placawinking
Merci de funda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce e atat de promovat? Pai, simplu, mor toate personajele principale. E si foarte explicit (scene de violenta, chiar si sex)