| Midway a întrebat:

Ce parere aveti despre Game of Thrones merita vazut? Am auzit foarte multe despre el si cica merita vizionat pentru povestea sa. Am vazut doar 10 minute dintr-un episod si nu prea a parut el cine stie ce cu o poveste asa buna dar cine stie poate ma insel. Deci merita vazut?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da! Merita vazut.
Nici eu nu ii dadeam sanse pana sa ma apuc de el anul trecut, acum abia astept sa apara un episod. Recomand

| RAY a răspuns:

Mi-a placut 2 sezoane foarte mult

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt seriale mult mai bune. Dacă ai timp merită, dar dacă vrei îți fac recomandări de seriale mult mai bune.

| UnBroken2016 a răspuns:

Depinde de gusturi. Am vazut primul episod si dupa am uitat de el. Nu m-a impresionat cu nimic.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Da chiar merita

| nowar a răspuns:

Daca iti place cadrul acela medieval, da

| Razvan9023 a răspuns:

Buna Midway.Eu am vazut primul sezon dar nu m-a dat pe spate. Acum depinde si de gusturi. Daca nu iti place genul, nu are rost sa iti pierzi vremea vizionandu-l.

| PiticotulPanda a răspuns:

Este un Serial care chiar merita sincer si nu este facut doar de un amator este facut de un regizor cu experienta in domeniu povestea te determina mult de la situatie la inceput este ca Prison Break este plictisitor si dupa devine interesant deci daca ai si timp liber poti sa il vezi big grin Merita