| Иαяʋтσ a întrebat:

Ce s-a intamplat cu www.animekage.com? Mie nu-mi merge imi da pagina inexistenta.

Răspuns Câştigător
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Nu au probleme si nici nu e vorba de anime.kage.ro! si pe mie ma enerveaza ca nu mai e fiindca si eu ma uitam la one piece, dar, au ster siteu-l pentru ca daca nu stii www.animekage.com e o copie a anime.kage.ro si in loc sa le traduca ei, pur si simplu "le iau"(de fapt le fura)de la altii din pura lene! Asa ca am putea spune ca au luat un fel de BAN! plz funda

16 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Cred ca vrei sa spui http://anime.kage.ro/... si merge foarte bine.

| Иαяʋтσ explică (pentru Crisyy):

Nu ma refer la www.animekage.com ca pe asta sunt toate episoadele din one piece.Stiu si de anime.kage.ro.

| Crisyy a răspuns:

Atunci probabil au probleme tehnice.happy

| Amilik a răspuns:

Si-au schimbat adresa site-ului:
http://anime.kage.ro/

| Andrei_Lucian_1996 a răspuns:

Nu-si platesc hostingu la timp
ori au erori in sisitem

| Băă_Dany_1997 a răspuns:

Da. măi serios nici eu n-o mai găsesc, erau multe chestii faine. sad Aveau şi o revistă, nu?

| UchihaLarisa a răspuns:

Da mă, eu ma uitam la Naruto (nu Shippuden), să înţeleg că se va repara?

| Crauciuc_Bianca_2003 a răspuns (pentru UchihaLarisa):

Hei, pe ce site te uitai la Naruto? (scuze ce raspund in 2017

| Bbbyyyaaa a răspuns:

Da, animekage.ro au uneori probleme tehnice, pana se repara v-as recomanda Shinobi-fansub.ro; e tot un site de manga/anime cu mult mai mute proiecte si alte topic-uri si discutii interesante.

| ionutcapraru20 a răspuns:

Intra aici momentan https://deseneanime.ro

| Rusu_Mario_1999 a răspuns:

Nu stiu frate ieri merge

| Parvu_Claudia_1985 a răspuns:

De ce se întrerup episoadele din naruto

| ___Vdyq a răspuns:

Dc nu mai merge anime kage.net?

| Obrejan_Ovidiu_1996 a răspuns:

Si eu cum vad fairy tailsad 134 ca imi am cautat si pe alte site imi apare doar pana la 129crying( imi dati si mie un site va rog?