| Ioana_Denisa_1984 a întrebat:

Ce seriale cu vampiri sau varcolaci stiti? fara TVD, the originals sau teen wolf.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

True Blood, Buffy The Vampire Slayer, Being Human, From Dusk Till Dawn: The Series, Hemlock Grove, Lost Girl, Bitten (2013),The Strain, Penny Dreadful, Supernatural, Valemont (miniserie)

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The Strain (2014) ți-l recomand e foarte bun, e unul din cele mai bune seriale cu vampiri pe care le-am văzut.

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
Grimm.

| J0B0MAT a răspuns:

From dusk till down
True blood
Dracula (2013-2014)
Supernatural (e cu mai multe fiinţe supranaturale, dar merită )

| Adviceforeveryone a răspuns:

Buna. Iti recomand True Blood. E si cu vampiri si cu varcolaci.

| Aliaaa a răspuns:

True Blood, nu l-am vazut, dar stiu ca este destul de popular