| MariMarik17 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un film bun? Unul pentru adolescenti.Sa aiba si parti erotice.

Răspuns Câştigător
| thpop a răspuns:

The First Time. Film cu și despre doi adolescenți care se cunosc la o petrecere și cum reiese și din titlu acțiunea face referire la "prima dată".

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nymphomaniac

| OnuOnulică a răspuns:

The First Time (2012)

| faramatania a răspuns:

The Dreamers (2003),Two Night Stand (2014),The First Time (2012),Very Good Girls (2013),Stockholm (2013),3MSC 1 și 2 (2010/2012)

| VibeTrix a răspuns:

Wrong Turn-e horror sa stii. Dar e destul de frumos...laughing

| lBroken69 a răspuns:

50 Shades of Grey tongue

| MariMarik17 explică (pentru lBroken69):

M-am uitat deja happy Inainte sa imi spui. Oricum e genial

| Ene_Robert_2001 a răspuns:

Tres metros sobre el cielo, American pie.
Baftawinking

| Ene_Robert_2001 a răspuns:

Tres metros sobre el cielo, American pie.
Bafta happy