| anonim_4396 a întrebat:

Cunoaste cineva un desene animat mai vechi cu regate, magie, dragoni, denumirea caruia incepe cu F (probabil un nume de fata)?

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Banuiesc ca te referi la desenele animate Frozen... asta e cu regate, cu magie etc...

| OnuOnulică a răspuns:

Probabil te referi la Frozen.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea să spui mai multe detalii? Ceva personaje dacă îţi aminteşti şi cum arătau?

| lisa00yuki a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e Frozen e mai vechi si era cu episoade, mergea inainte la moldova 1 si era cu vrajitori, zine si altele de genul asta.