| Nutella09 a întrebat:

De ce nu merge sa ma uit la filme pe internet? Imi da eroare la toate site-urile care le-am accesat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://adobe-flash-player.ro.softonic.com/

Instalezi Adobe-le pe care ti l-am dat.
Incerci daca pe internet explorer poti vedea filmele. Daca poti pe Internet Explorer atunci dezinstalezi browserul si il instalezi din nou.
http://www.iobit.com/en/driver-booster.php

Descarci si Drivers Booster si scanezi cu el. Dupa ce a scanat dai pe update all. Dupa ce iti instaleaza totul, restartezi. Daca nici asa nu merge...nu mai stiu ce are. Incearca.

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

User-ul e nepotrivit.
Fa-i upgrade, poate va invata ceva mai mult.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai un pic sa scot globul de cristal din dulap sa ghicesc eroarea.

| Clorox a răspuns (pentru suntserios):

Auzi? De ce esti userul anului?

| suntserios a răspuns (pentru Clorox):

Nu vad un raspuns mai bun dat de tine... sau nici tu nu citesti ganduri si nu ai priceput ce problema are?

| Clorox a răspuns (pentru suntserios):

Nu imi pasa ce problema are, eu sunt curios de ce esti userul anului...

| suntserios a răspuns (pentru Clorox):

Ca m ati votat de aia

| Clorox a răspuns (pentru suntserios):

Aaaa laughing

| octav005 a răspuns:

Incearca google crome, cu el merg majoritatea site-urilor de filme online, si eu am ad-block si merg filmele.
vezi ca la filmul dorit sunt vreo 3 s-au 4 servere, inceraca unul dintre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-ne ce eroare iti da ca sa ne putem da seama ce ar avea.

| Nutella09 explică (pentru anonim_4396):

Pur si simplu cand apas pe play, in centru video-ului arata un X si nu merge

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nutella09):

Http://adobe-flash-player.ro.softonic.com/

Instalezi Adobe-le pe care ti l-am dat.
Incerci daca pe internet explorer poti vedea filmele. Daca poti pe Internet Explorer atunci dezinstalezi browserul si il instalezi din nou.
http://www.iobit.com/en/driver-booster.php

Descarci si Drivers Booster si scanezi cu el. Dupa ce a scanat dai pe update all. Dupa ce iti instaleaza totul, restartezi. Daca nici asa nu merge...nu mai stiu ce are. Incearca.

| asperger3 a răspuns:

Ai ad-block? Daca da asta ar putea fi cauza sau un update la flash player.
Incearca sa faci up-date la Adobe.

| FanFilme a răspuns:

Incearca https://filmflix.ro vezi daca asta iti merge.