| pmihai a întrebat:

De curand am terminat seria anime Naruto si acum vad doar un episod pe saptamana. As vrea sa stiu alte anime-uri la fel ca Naruto exista, si unde le pot vedea.

3 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Munto TV, Claymore...gasesti orice fel de anime pe www.anime.kage.ro! Uita-te la info si alege ce anime iti e pe plac! Succes!

| MytyKoste a răspuns:

Daca ai inceput cu naruto...incearca bleach si dupa one piece(lasa ce e mai bun pentru la urma)...one piece e anime-ul care m-a impresionat cel mai mult.
alte anime-uri shonuen bune sunt: Fairy Tail, Kateiko Hitman Reborn, Inuyasha, Yu-Yu Hakusho si bineinteles seria Dragon Ball

| MasTerYo a răspuns:

Bleach, Kenichi, Fairy Tail etc. le poti vedea aici: http://shinobi-fansub.com/