| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Eram musafir la un vecin și se uita la un film SF pe YouTube,începea cu un meteorit care căzuse pe Pământ, câteva persoane îl cercetau, au îndreptat un laser înspre meteorit; după care au fost găsite niște grămezi de cenușă în locul acelor oameni. Vin câțiva bărbați la fața locului și găsesc o femeie ascunsă în apropierea meteoritului. Din câte am înțeles au apărut niște extratereștri, mai târziu și se luptau cu ei. Aș vrea și eu titlul filmului. Sub ce nume să caut acest film pe YouTube? Era subtitrat în română.

1 răspuns:
| KR0NSTADT a răspuns:

Roagă-l pe vecinul tău să se uite în istoricul navigării din ziua respectivă, apoi să îți dea un link.