| MeGustaaaaa a întrebat:

Exista Titanic 2? Am vazut multe imagini cu acest film si vreau sa stiu cand va fi difuzat la TV.

8 răspunsuri:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

"Titanic" este facut dupa o intamplare reala! Este posibil sa se faca un film "aniversar" (comemorativ) pe tema asta la 100 de ani de la tragicul incident, dar nu cred ca se va intitula "Titanic II".happy

| lVlad a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

De paraca nu stiam ca Titanic a fost facut dupa o intamplare reala laughing

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru lVlad):

Eu nu stiam.

| lVlad a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Pe bune?laughing

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru lVlad):

Tu ce zici?

| lVlad a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Noate buna Frate!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru lVlad):

Mai tare cu 1 ora si 10 minute.

| Capsunik235 a răspuns:

Da a aparut titanci 2 si il poti vedea pe net sau la cinema ca a aparut. EL SCAPA SI MERGE LA MORMUNTUL LUI ROSE.pRIMUL A FOST MAI FRUMOS. fUNDA?