| George_Ionut_1997 a întrebat:

Hei, salut! Mi-ar putea recomanda cineva niste seriale de gen fantastic, supranatural? Ceva gen serialul Sleepy Hollows... Acest serial are in momentul de fata doar un sezon. Sezonul 2 v-a aparea peste 2 luni. Pana atunci vreau sa urmaresc alt serial similar... Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Euzeds a răspuns:

Ti ai dat singur raspunsul:Supernatural laughing), are 9 sezoane,te saturi+nu stiu,sa zicem Doctor Who,American Horror Story,sau Game Of Thrones,The Walking Dead...N am urmarit Sleepy Hollows,dar m am ghidat dupa criteriul de fantastic cu astea. Daca n ai nimic impotriva ciudateniilor imbinate cu drama si toate cele, poti sa incerci si serialele cu vampiri gen The Vampire Diaries, The Originals sau True Blood, alea cu varcolaci-Teen Wolf sau clone-Orphan Black.
Sper sa ti fi fost de ajutor, stiu cum e cand nu prea ai mai ramas cu variante si nu stii la ce sa te mai uitilaughing)

| George_Ionut_1997 explică (pentru Euzeds):

Supernatural am inceput sa-l urmaresc acum ceva timp (sunt la sezonul 1 inca), Doctor Who l-am terminat (abia astept sezonul 8), American Horror Story mi se pare prea horror.laughing Nu vreau sa ma sperii, Game of Thrones l-am terminat (la fel abia astept sezonul urmator), The Walking Dead - am urmarit primul sezon si am ajuns la concluzia ca este un serial exceptional dar cum am mai spus: nu vreau sa ma sperii.laughing The Vampire Diaries nu-mi place, The Originals n-am auzit de el dar o sa urmaresc primul episod sa vad cum e, True Blood - si pe acesta o sa-l incerc, Teen Wolf - pasta il urasc o.O, laughing Orphan Black - n-am auzit de el da o sa vad cum e urmarind episodul pilot... Multumesc mult pentru recomandari!

| Euzeds a răspuns (pentru George_Ionut_1997):

Apfff,pai continua cu SPN si incearca Orphan Black, The Originals(asta pentru ca e in legatura stricta cu TVD) si True Blood(e cu vampiri si mna, desi l am vazut, nu m a impresionat enormlaughing ) clar ti se vor parea o prostie mai ceva ca TVDrolling on the floor), insa mai recomand THE 100(1 sezon, dar in toamna apare si al doilea), Believe(e un serial GENIAL, dar are doar 1 sezonsad ) sau Prison Break(e mai vechi si are doar 5 sezoane), in cazul in care nu ti plac SPN sau OB, nu prea sunt 'fantastice', dar merge sa le incercilaughing)
P.S.:Multumesc pentru fundita!happy

| faramatania a răspuns (pentru Euzeds):

Vezi că pentru Believe a mai apărut ep.13, inițial anularea s-a produs după ep.12, știi. Oricum și așa tot anulat rămâne.

| Euzeds a răspuns (pentru faramatania):

Am auzit si eu, dar nu l am gasit sa l vad.sad
Tu l ai vazut?

| faramatania a răspuns (pentru Euzeds):

Da l-am văzut acum, îl găsești și dacă tot trebuie să ne resemnăm și să acceptăm ca fiind anulat serialul, cel puțin acest ep. are un final frumos.

| George_Ionut_1997 explică (pentru Euzeds):

Prison Breack il urmaresc... chiar daca mama ma are la degetu' mic cu spoilerele ca l-a vazut si ea...laughing O sa continui cu Supernatural. Multumesc!

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Game of Thrones, Vikings.

| George_Ionut_1997 explică (pentru Pricked):

Game of Thrones il urmaresc, dabia astept sezonul urmator... Ramane Vikings sa vad cum e...Multumesc!

| faramatania a răspuns:

Merlin,Legend Of The Seeker

| George_Ionut_1997 explică (pentru faramatania):

Nu-mi plac...Dar mersi oricum!