| Annddreea a întrebat:

Hei TPU happy! Tocmai am terminat sezonul 1 din Teen Wolf. Eu una, il ador pur si simplu pe Derek =p~! Tie de cine iti place :*? Intrebarea este : Sezonul 2, cand apare? Mai multe info. va rog! :* Funda. happy

Răspuns Câştigător
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna.Domane insfarsit cineva caruia ii place Teen Wolf.Si eu iubesc filmul si mai ales pe Derek si Scott.Pai din pacate sezonul 2 va aprea in vara anului 2012. Ceea ce mi se pare o tampenie.nu mai pot astepta atat.Dar assta e...:|http://serialetari.com/stiri/teen-wolf-va-avea-si-sezonul-2.html. Pupicii:-*:)

8 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Teen Wolf - 2x01 "TBA"data orientativa
Sb, 30 iunie 2012

Http://www.tvblog.ro/orarul-serialelor/ de aici poti afla daca o sa fie schimbari sau se razgandesc cu privire la sezonului 2

| Sოﺁℓε a răspuns:

Sezonul 2 incepe la vara
Sincera sa fiu inca nu am vazut acel ceva in Derek.
Dar imi place Scott.

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Doamne* laughing

| Fluffinator a răspuns:

Iti pica mana daca nu sriai cu zeci de mii de puncte si stelute asa-i?

Si vezi ca de curand.a aparut o chestie tare, numita google poate te ajuta.

| Loloz a răspuns:

Mai ai de aşteptat până în 2012 sad la fel ca noi ceilalţi sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de AXN, unde as putea vedea toate episoadele din s 1 s 2 si s3?

| Annddreea explică:

@iDrinkBloond : multumesc frumos! funda happy
@Misu : am cautat si pe google. stai linistit. dar am vrut sa vad daca mai sunt si alte info. plus ca ofer sansa ca cineva sa mai castige o funda! si 'puncte si stelute' asa imi place! daca nu-ti place, nu te uita.

| DeaDeea a răspuns:

Partea ciudata e ca si pe mine ma cheama andreea, si eu am terminat sezonul 1 acum 5 minute, si, si eu il iubesc pe derek laughing, e super serialul, ma uit la vreo 7 seriale, si asta ajunge pe locu 1=p~!