| onelove12 a întrebat:

Hey! Care-i treaba cu Teri Polo si Sherri Saum? Da,stiu ca joaca in The Fosters, dar as vrea sa stiu mai multe despre viata lor personala si daca zvonurile cum ca ele sunt lesbiene si in viata reala sunt adevarate.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce tot ai cu lesbienele? You have an obsession! :))
Nu, nu sunt. Cel puțin, Sherri Saum a născut, de curând, gemeni.

http://i.imgur.com/71VGHR0.jpg

| onelove12 explică (pentru floresdemayo):

Da,posibil sa am o obsesie laughing) dar așa-s din fire curioasa. Ms

| edelweiss95 a răspuns:

Nu poti sa stii, dar eu cred ca sunt bisexuale. Cam trei sferturi dintre femei sunt asa, desi majoritatea nu ar recunoaste niciodata.