| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care se uita / s-au uitat la Tokyo Ghoul, stiti cumva cate sezoane are? Eu am crezut ca are 3 sezoane, pana cand sora mea mi-a spus ca nu l-a gasit decat pe primul, iar pe celelalte doua nu. Imi place FOARTE mult acest anime si as vrea sa fie mai multe sezoane, nu doar unul. Ma puteti ajuta sa aflu? Si daca stiti vreum site unde as putea sa vizionez si celelalte doua sezoane ( daca exista ) as aprecia foarte mult. Multumesc anticipat. P.S. Dau funda pentru cel mai bun raspuns desigur.

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

Până în momentul de față există 2 sezoane și 2 episoade speciale (OVA).
Sezonul 2 se numește "Tokyo Ghoul √A".
Uite link de pe shinobi la toată seria, o ai 480p-720p-1080p, la alegere, atât download cât și online ( https://shinobi-fansub.ro/forums/tokyo-ghoul-anime/ )

Vizionare plăcută!

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

Multumesc frumos.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Are 3. O sa apara acum in iarna al treilea.

| HandaSei a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu sa anunțat pe site-ul oficial nici măcar că ar fi în producție... rolling on the floor cum să vii tu să spui așa nonșalant că o să apară sezonul 3 în iarnă!? O.o

| DoarBogdan a răspuns (pentru HandaSei):

Pai asa am auzit happy