| madalinaaa18 a întrebat:

vineri seara o sa ne strangem totii din gasca (prietenii) si vrem sa facem un maraton de 5 filme horror super ingrozitoare, nu conteaza daca este cu fantome, violuri, nebuni sau alte chestii vreau 5 filme cele mai horror pe care le stiti. (daca se poate un film de la care sa nu mai putem dormi 2-3 nopti)
Multumesc vreau doar 5 filme super ingrozitoare.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Scarehouse (2015),Goal Of The Dead (2014),When Animals Dream (2014),Wyrmwood: Road Of The Dead (2014),Come Back To Me (2014)

4 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

One missed call

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Ce rost mai are dacă sunteţi 5? Măcar cu un sistem de sunet bine pregătit cît să te sperie calumea + un TV sau display imens. După mine dacă nu ai ăstea nu prea mai are rost.
Îţi dau şi filmele.
Nu sunt în ordine.
1. As above, so below.
2. Ouija.
3. Saw (care crezi tu).
4. Mockingbird.
5. Prisoniers of the sun.

| madalinaaa18 explică (pentru Mihai_Miţă_1999):

Pai nu suntem doar 5 copii suntem cam 20-30 si apropo nu suntem copii

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns (pentru madalinaaa18):

Mare ca222, pardon chestie. Nu are rost pe un tv de 60 de cm sa va uitati, mai bine va duceti la cinema.