| Oanny a întrebat:

Pentru cei ce asculta k-pop sau se uita la drame coreene.Tocmai ce am ramas gura casca din cauza ca intr-un serial am auzit o melodie romaneasca.In what's up fox ep 13 se aude melodia "Dragoste din tei" cand cei doi sunt in parcul de distractii.Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Dacă nu ştiai această melodie a avut succes prin părţilea alea de lume.

| Cupcakestar a răspuns:

Eu ascult k-pop si ma uit la drame coreene insa nu am vazut serialul What's up fox! Insa am vazut altelehappy

| Cupcakestar a răspuns:

Si intr-o emisiune(nu mai atiu care) era si un Vietnamez care a cantat melodia asta(Dragostea din tei)A fost superhappy

| Cupcakestar a răspuns:

Eu oricum ma bucur ca sunt din ce, in ce mai multe persoane in Romania care asculta k-pophappy!

| Oanny explică (pentru Cupcakestar):

Si eu! ...prin octomrie-noiembrie fac 3 ani de cand tot ascult kpop si ma uit la drame coreene.Prima mel ascultat e de la trupa cnblue si primul serial e Heartstrings!happy

| Cupcakestar a răspuns (pentru Oanny):

La mine primul serial a fost BOF(pe care mi l-a aratat sor'mea-ca ea e moarta dupa astia-) si prima melodie a fost de la T.O.P din BIGBANGhappy

| ligiat96 a răspuns:

Ca muzica romaneasca e buna si a ajuns departe.winking