| Jojos20 a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva cateva seriale asemanatoare cu "The Vampire Diares" :*!
Dau funda :*!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Buffy The Vampire Slayer, The Originals, True Blood, Hemlock Grove, From Dusk Till Dawn: The Series (2014),mai poți încerca; Dracula (2013),Being Human și facultativ:The Strain, Penny Dreadful

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna,

Cateva asemanatoare cu The Vampires Diares: The Strain, Being Human, Teen Wolf, Hemlock Grove

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight-film 5 serii

| kiv1990 a răspuns:

Incearca sa privesti " Hаwаii Fivе-0"
nu e din categoria vampiri, dar e tare.
sau daca iti plac vampirii vezi "THE ORIGINALS" e o istorie aparte despre vechii vampiri din THE VAMPIRE DIARIES, e super

p/s vreau funda

| EchoDemon a răspuns:

Pai.Teen Wolf. Dar maai este unul Pretty Little Liars.- nu e asemanator dar e foarte fain

| SerenaSmiley a răspuns:

The originals

| Dinu_Maria_1998 a răspuns:

Nu m-am uitat la "The Vampire Diares" dar incearca sa te uiti la serialele "Pretty Little Liars" sunt super sau daca vrei cu vampiri uita-te la ''New Moon","Twilight" sper ca te-am ajutat pupici :*