| ChifaDan13 a întrebat:

Am 11 ani si fac cursuri de teatru de 4 ani. Am fost la festivaluri...am fost laudat de un regizor faimos... Spectacole...chiar si 3 intr-o zi. Întrebarea mea este ce pot face ca sa trec la alt nivel? Cum ar fi sa merg la castinguri, sa apar in filme, știu ca trebuie sa lupti si sa muncesti mult ca sa ajungi acolo, dar este visul meu si o sa lupt pana am sa ajung sus...acolo unde vreau eu. Asa ca va rog ajutati-ma si spune-ți ce sa fac ca sa trec in următoarea etapa.

3 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Ai zis " Cum ar fi să merg la casting-uri". Păi mergi! Cine te oprește? Caută pe net cu mami tot felul de reclame, chestii mai mici și mergi! Nu îți zic să mergi din prima la un casting pentru un serial/film. Este greu. Axează-te pe lucruri mici la început. Ai avantajul că faci cursuri de mic. Eu zic să nu mai pierzi timpul și să începi să cauți anunțuri. happy

Succes! happy

| RobertoTo a răspuns:

Poti pune niste poze cu tine mai profesionale si ce te intereseaza (modelin actori, figuratie ) si daca o sa aiba cineva nevoie pentru un filmulet sau o publicitate de un baietel de 11 ani o sa te contacteze agentia
http://www.bestcasting.ro/logo.png

| ChifaDan13 explică:

Am încercat treaba cu castinguri online si nu a functionat, castinguri in viața reala, nu am găsit, si oricum stau intr-un oraș mic...foarte departe de București...