| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Multi dintre voi poate ati vazut filmul "Night at Museum" 1 sau 2.Stiti ca pe 26 dec. 2014 va aparea 3 in Romania.La ce cinema il vor rula in Ploiesti sau in Bucuresti? Fiinadca la CinemaCity nu am vazut cum ca lar rula.Ms.

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Daca apare pe 26 cei de la cinema nu il afiseaza inca pentru ca nu e aparut recomand sa mai treci pe acolo dupa ce a aparut.

| InTeReSsUl04444 explică (pentru Eduard619):

Da macar il punea in categora:''In curand''.

| Cobra56289 a răspuns:

Asteapta sa vezi ori cum s-ar putea sa nu il vezi inca deoarece dureaza pana ajunge si in Romania