| Panfil_Marina_1995 a întrebat:

ieri am pus o intrebare dar nimeni nu mi-a raspuns si o sa pun si azi aceeasi intrebare. Unde pot gasi poze cu Violetta si celalalte personaje?

Răspuns Câştigător
| Flapy a răspuns:

Aici sunt cu sutele
http://www.google.ro/......tp?/search

sau pe yt muzica :)

9 răspunsuri:
| ℜëßëℓå a răspuns:

La Domnu' Google. laughing

| Panfil_Marina_1995 explică (pentru ℜëßëℓå):

Ai simtu umorului

| ℜëßëℓå a răspuns (pentru Panfil_Marina_1995):

Dapwinking Ce-i mare chestie? Intri pe Google, vezi ca scrie pe banda aia neagra de sus mai multe ( +Dvs.; Imagini; Traducator etc... ). Dai pe imagini si dai search "Violetta" si pam, gata. Nu e greu!

| BMadalin1992 a răspuns:

Pe Google?
Acolo gasesti orice...

| Panfil_Marina_1995 explică (pentru BMadalin1992):

Am incercat dar spune-mi cum sa scriu

| Panfil_Marina_1995 explică:

Acum nu mai trebuia dar ca sa fiu corecta am da-t funda celui care a explicat bine

| maria59 a răspuns:

Scrii pe google poze cu violeta si ceilalti si iti da.LoL