| Public22 a întrebat:

Salut, vreau si eu niste filme bune. nu conteza ce gen, care v-au placut voua, niste filme de nota zece! daca se poate spuneti-mi intr-un rand ceva despre ele. dau funda.

Răspuns Câştigător
| RickGrimes a răspuns:

Beautiful Creatures – Cronicile Casterilor: A 16-a lună (2013)

Super super frumos terog mult uitate big grin.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fiecare este special în felul său:
Hachiko: A Dog’s Story (2009), Dead Poets Society (1989), Cidade de Deus (2002), Good Will Hunting (1997), The World’s Fastest Indian (2006), The Ledge (2011), Bitter Moon (1992), The Bucket List (2007), The Hurricane (1999), Le renard et l'enfant (2007), Bridge to Terabithia (2007), Chocolat (2000), The Green Mile (1999), The Shawshank Redemption (1994), Django Unchained (2012), Schindler's List (1993), Argo (2012), The Boy in the Striped Pyjamas (2008), August Rush (2007), Drive (2011), Open Road (2013), The Reader (2008), Cinderella Man (2005), Forrest Gump (1994), Agora (2009), Cadillac Records (2008)...

| Public22 explică (pentru NOname):

Promit ca ma uit la ele, ti-as fi dat funda. dar am dat- deja.

| NOname a răspuns (pentru Public22):

Să te uiţi, cred că o să-ţi placă. Iar fundele nu mă interesează, Mădălin, stai liniştit. : )

| Public22 explică (pentru NOname):

Ok ma bucur, mersi!

| Mwha a răspuns:

Warm Bodies. Twilinght. The conjuring ( 2013 ). etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunul, raul si uratul, Goodfellas, Leon, Alien, Salvati soldatul Ryan, astea.

| Public22 explică (pentru anonim_4396):

Filme vechi, dar bune, majoritatea le-am vazut.

| ZigZagMTFK a răspuns:

"And shon the darknes "
" Mirrors "
" The grudge 1, 2 si 3 "
" Argo "
" 2012 "
" Taken 2 "
" War Horse "
" HeadHunters "
" 28 Days Later "
" Act of Valor "
" The Dark Kinght Rises "
" End of Watch "
" Alex Cross (2012) "
Sincer toate filmele astea le-am vazut si chiar mi-au placut happy.

| MariusGomoi a răspuns:

Printesa si soldatul, Fireproof

| RewerDivli a răspuns:

Suflete pereche
Despre el :
Serialul Suflete Pereche (Pavitra Rishta) are la baza o poveste emotionanta despre relatia ce se infiripa intre orice mama si fiica sa.
Tanara Archana este o tanara modesta care nu straluceste prin educatia sa, insa ea se descurca foarte bine cu treburile casnice. Desi multi depindeau de munca pe care Archana o depunea zi de zi, nimeni nu o pretuieste, cu exceptia mamei si fratelui sau. Mama ei avea un singur scop, de a-i gasi un barbat cu un loc de munca bun si care sa aiba un salariu cat de cat bunicel, care sa le ofere o viata cat de cat buna si linistita.
Prin ce intamplari va trece Archana si ce obstacole va avea de infruntat puteti afla doar urmarind episoadele din acest minunat serial indian.

Vezi mai multe aici: http://www.telenoveleonline.com/......erial.html

| Public22 explică (pentru RewerDivli):

Scuze, nu ma uit la filme indiene, spune-mi alt film, iti dau funda