| alwayssmiling a întrebat:

Saluti am vazut ieri pariu cu viata episodul special vroiam sa intreb o sa mai fie pariu cu viata sau s-a terminat de tot? o sa mai fie sezonul 2? cand incepe? fundita

Răspuns Câştigător
| Cosmiiina a răspuns:

Pe 6, scuze! intr-o luni.
Deci Pariu cu viata incepe in forta cu un alt sezon pe 6 februarie la Pro tv.Vizionare placuta:* Cica va fi foarte tare!

6 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Nu mai...am vorbit pe mess cu ioana(alina eremia) happy
si urmatorul sezon incepe in ianuarie.Deci nu te intrista ca nu o sa mai inceapa, pentru ca incepe sezonul 2 happy
Fundita? big grin

| Cosmiiina a răspuns:

Sezonul 2 incepe pe 8 februarie pe Pro tv. (surse sigure... Vlad Gherman si Sore Mihalache)

| SashaGirl a răspuns:

Pe 1 ianuarie incepe sezonul 2

| Georgiana_9807 a răspuns:

Urmatorul sezon(2) va incepe din ianuarie.Si mie imi place acest serial si m-am interesat de el mai mult.Am gasit ca va incepe pe 1 inaurie.Cu placere!

| Andor a răspuns:

S-a terminat sezonul1 dar incepe sezonul2.Sezonul2 v-a incepe pe Ianuareie(14 sau 15 din cate am inteles de la prietenii mei)
fundita te rog frumos big grin happy?

| ccaattaa a răspuns:

Buna! Eu am vazut pe pagina de facebook la-la band ca sezonul 2 incepe pe 6 ianuarie 2012. Asa ca nu te intrista, serialul nu se termina, ba chiar va reincepe in curand! Funda?