| valentinamarinamary a întrebat:

Buna vroiam sa va intreb daca filmarile pentru sezonul 3 din pariu cu viata au inceput?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Inca n-au inceput...au asteptat sa termine Ioana si Vlad cu Bac-ul...din pacate Vlad nu l-a luat sad

| valentinamarinamary explică (pentru pwp):

A facut contestatie si a luat cu 6, 6si nu stiu cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil vor începe în august!

| ZOUKYE a răspuns:

Ele au inceput deja....pentru ca premierea o sa fie in Septembri deci... daca vor sa fie vizionati ar trebui sa inceapawinking

| AndreeaAnisoara a răspuns:

Vlad l-a luat dupa contestatie la mate din 4, 15 a luat 5 si au inceput filmarile pentru. sezonul 3 zilele astea citeau scenarile si saptamana viitoare incep cu filmatul.