| clarrrrr a întrebat:

Stie cineva, ceva filme de horor dar sa fie... si fara site-uri ca am o gramada. Va multumesc,

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Buna! Sunt putine filme horror care chiar m-au speriat, uite o lista cu preferatele mele:
The Exorcist (1973), Exorcist: The Beginning (2004), The Exorcism of Emily Rose (2005), Shutter (2004), 28 Weeks Later (2007), Martyrs (2008), Orphan (2009), The Ring (ambele), The Grudge (seria), The Blair Witch Project (ambele), The Omen (seria), Dead Silence (2007), [Rec] (ambele), The Others (2001), The Haunting in Connecticut (2009), Paranornal Activity (ambele), The Hills Have Eyes (ambele), Odision (1999), The Texas Chain Saw Massacre (1974), The Devil's Rejects (2005), Hostel (2005), Suspiria (1977), 1408 (2007), Dark Water (2005), Thir13en Ghosts (2001), Jeepers Creepers (2001)
Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

The Grudge
Case 39
House of Wax
A nightmare on elm street
Stiu ce-ai facut asta vara
N-am uitat ce-ai facut asta vara
Saw
The Rins
Camera 1408
Uninvaited
The Eye
Friday the 13
silent hill
Halloween
casa groazei
cubul
Paranormal Activity
Autopsy
Orphan
intoarcerea mortilor vii

| blueangel99 a răspuns:

Scary Movie(toate)
Bloody Mary
Drag Me To Hell
Final Destination
Red sonja
Blood Shot

Dar nu îţi recomand genul horror(dar, nah, faci cum vrei tu)

| clarrrrr explică:

A si scary movie le-am vazut pe toate dar mi so parut uma comedie

| bomstar a răspuns:

Uita-te aici, cele mai noi aparute--> http://www.imdb.com/genre/horror
Funda?