| tavy06 a întrebat:

Un serial bun gen "lie to me" cu crime... si care sezon din "lie to me" credeti ca e cel mai bun. Si un serial de comedie daca stiti. Mersi!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Modern family, The Killing, Homeland, True Detective, The mentalist, Criminal minds, Dexter, CSI, NCIS, Breaking Bad, Endgame, Crossing Lines, Person of Interest, John Doe, White Collar, Criminal Minds: Suspect Behavior, Alcatraz, Numb3rs, Human Target, Persons Unknown, Blue Bloods, Fairly Legal, The Glades, The Newsroom, Prison Break, Suits, Monk, Harrys Law, The Listener, Flashpoint, Ally McBeal, Dark Blue, Boardwalk Empire, Chase, Lost, Black Box, Banshee, Elementary, Hannibal, Forever, Longmire...

| LePotato a răspuns:

True Detective, nu e cu minciuni and stuff ca Lie to me, dar e genial!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ți-a plăcut lie to me trebuie să te uiți și la the mentalist.
Comedie: two an half man primele 8 sezoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca lie to me este The Mentalist daca vrei neaparat cu crime, dar incearca si House M.D. ala e cu doctori, dar e similar. uita-te la un trailer macar

| TheRealDaniel a răspuns:

Toate sezoanele din Lie to me mi-au plăcut este un serial super, dar dacă ar fi să aleg unul, cred că ar fi primul, deoarece este cel inițiatic.
Serial de comedie îți recoman Modern family, a primit peste 60 de premii, din 2011 tot primește premiul pentru cel mai amuzant serial și crede-mă așa este, nu există episod la care să nu fi râs în hohote, recomad! Vizionare plăcută!

| Barb0Senpai a răspuns:

Salut! Uita-te la Chicago PD sau NCSI

| Barb0Senpai a răspuns:

Aa da, si nu stiu sa zic care sezon a fost cel mai bun big grin Dar este un serial super! Cred ca sezonul 1 si 2 mi-au placut multwinking

| gggiiiaaannnaaa a răspuns:

American Horror Story e super interesant in caz de nu l-ai vazut.