| bleakk a întrebat:

Urmaresc emisiunea "Burlacita"de pe antena 1.Am urmarit si celelalte sezoane, insa acesta chiar e "dramatic", in sensul ca nu stiu ce sa mai cred.Nu e chiar o emisiune potrivita si cu un rost anume in opinia mea.Da,e concurs mai mult sau mai putin(nu stiu daca e regizat,vreau pareri si in privinta asta), insa un concurs de sentimente sau de faima, aparitie.pana la urma ce este? Vreau pareri, discutie

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Emisiunea, la fel ca multe altele e 100% regizata. Tot ce spun personajele, tot ce fac, totul e comform unui scenariu pentru care toti protagonistii sunt platiti. Din pacate exista multi care cred ca tot ce zboara se mananca.

| Polaris a răspuns:

Este cancer și ar trebui să vă simțiți prost. Înțeleg că sunteți masochiști, dar totuși.

| Dariusuu a răspuns:

Nu ştiu cum şi-a imaginat doamişoara Andreea că ar putea să-şi găsească jumătatea acolo în acel conflict dintre toţi băieţii. Majoritatea dintre ei poartă o mască bine pusă pe faţa dar e aproape imposibil să o poată da jos în acel timp scurt.

Consider că n-are cum să-i cunoască pe toţi la fel de bine mai ales dacă se sărută cu toţi pe rând.

Concluzie?

E o prostie de emisiune prost făcută.Şi Bianca Drăguşanu a fost la Burlăciţa şi acum cu cine e?

Să fim serioşi...

| marin81 a răspuns:

Un raspuns scurt o sa iti dau la ora asta/ Majoritatea emisiunilor (reality show) sunt regizate/ Sunt facute in asa fel incat sa atraga audienta/ eu le consider o pierdere de vreme

| MotanAndrei a răspuns:

Emisiuni ca,, Burlacita'' sau,, Burlacu'' unde o vedeta isi cauta parteneru de viata, astea's emisiuni regizate. Iar vedetele chemate sa participe un anumit numar de emisiuni primesc banii, de exemplu. Studiourile de televiziune sunt private, sunt societati pe actiuni. Castiga bani doar de la C.N.A, unde C.N.A, da o anumita suma de bani pe ratting.