| zuzuIzz a întrebat:

Vreau sa ma uit la un film dar nu gasesc ceva care sa imi placa. As vrea sa fie unul de dragoste, drama si sa aiba si putin mister, ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Te poti uita la atatea seriale pe vplay gen:
gossip girl
pretty little liars-in el se incadreaza dragoste drama si mister mai ales

sau am vazut un film acum What.to.Expect.When.You.are.Expecting.2012 destul de dragut.

Vizionare placuta.:*

4 răspunsuri:
| Elena_9064 a răspuns:

Anjaana Anjaani.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tocmai azi mi-am cumpărat si eu niste dvd-uri din Promenadă (vezi daca n-am ce face cu banii?):
"The story of us" cu Bruce Willis si Michelle Pfeiffer " si "Hope floats" cu Sandra Bullock si Harry Connick
Cred ca sunt drame romantice, s-ar putea sa le gasesti si pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

If only. :X:X

Răspuns utilizator avertizat