| CrissuEna a întrebat:

Vreau sa vizionez si eu un serial asemanator ca The vampire diaries sau The originals sau poate chiat legat de cele doua. Va rog spuneti-mi si mie unul. Sau legat de Pretty little liars.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

True Blood, Buffy The Vampire Slayer, Dracula (2013),Hemlock Grove, Gossip Girl, The O.C., The Carrie Diaries, Ravenswood

| CrissuEna explică (pentru faramatania):

La Ravenswood m-am uitat, dar e naspa ca nu mai baga episoade

| faramatania a răspuns (pentru CrissuEna):

Da într-adevăr, dar pentru că serialul a fost anulat și The Carrie Diaries și Dracula au avut aceeași baftă. Asta e, rămân celelalte însă, ce pot fi vizionate în întregime.Mulțumesc pentru fundă.

| CrissuEna explică (pentru faramatania):

Mersi si eu :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Passions(1999)