| BlueEBirdD a întrebat:

De ceva timp ma gandesc sa imi iau un sketchbook [(caiet de schite)unul cu foi destul de groase ...si pentru acuarele], insa nu stiu ce firma...As dori un site de une pot sa iau si sa imi recomandati o marca buna! Dati-mi raspunsuri din propria experienta, nu la intamplare! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| karateislife a răspuns:

Buna! Eu sunt de parere ca ar trebui sa te duci la fata locului, pentru a testa foaia. Te poti duce la o librarie, in Librarium sau Carturesti. Ti le recomand pe cele de la Faber Castel!