| ChrisNOW a întrebat:

Este adevarat ca la unii caini li-se lasa urechile in jos daca nu se fac vaccinuriile necesare?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are nici o treaba urechile cu vaccinul.

| rapp2020 a răspuns:

Prima oara când aud asa cevalaughing

| neutrino a răspuns:

Nu, dar atunci cand doresti sa ai un caine trebuie sa-l duci si la medic, spre binele cainelui si al tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NuUn caine lasa urechile in jos atunci cand e bolnav si trist.Ce ai auzit tu e posibil ca acel caine sau caini sa fi lasat urechile in jos din cauza unei boli de care nu s-ar fi inbolnavit daca facea vaccinul

| Iulian_Ghelbere_1999 a răspuns:

Nu happy

| apocalipsa555 a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva, dar vaccinurile trebuie facute(pentru orice eventualitate)

| anonimashukara a răspuns:

E un motiv, dar li se lasa si daca pui fiind, este mult mangaiat si atins pe urechi. Dar, ma rog, vaccinurile trebuie facute si din alte motive de sanatate.