| BlackRipper a întrebat:

Fumatul electronic contra fumatului traditional. Care este mai ieftin, pe o perioada de o luna, excluzand pretul initial al tigarii electronice?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Fumatul traditional e mult mai scump dar macar simti ca fumezi love struck

| BlackRipper explică (pentru OnuOnulică):

Eu vreau sa folosesc tigarile electronice ca sa-mi ajut mama sa se lase de fumat, asa ca asta nu va fi o problema prea mare. Iti multumesc pentru raspuns.

| LaLaura a răspuns (pentru BlackRipper):

Incerca guma cu nicotina, asa s.a lasat mama de fumat si fuma de 20 si ceva de ani. Sau plasturi cu nicotina.

6 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Eu am incercat fumatul electronic.Am dat 50 de euro pe un astfel de dispozitiv de care m-am lepadat foarte repede.Cred ca este mai nociv ca tigara adevarata.

| BlackRipper explică (pentru MskDesign):

Iti multumesc pentru raspuns, desi este pe langa subiect. Si despre care este mai nociv, m-am informat si am aflat ca fumatul traditional castiga detasat (fumul adevarat fiind mai nociv de pana la 40 de ori decat aburul produs de tigara electronica).

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Fumatul electronic este mai ieftin. Dar vei ajunge sa fumezi mai mult nu mai putin cum se spune

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Buna ziua. In primul rand, fumatul electronic este mai sanatos pentru ca nu contine cele 4000 de substante nocive din tigarile normale. In privinta pretului, depinde de cat fumati in momentul actual. Daca fumati un pachet pe zi = 450 RON/Luna. Pentru lichidul de tigari electronice platiti aproximativ 60-70 RON/Luna. Sper ca v-am lamurit. O zi buna.