| anonim_4396 a întrebat:

Stau intr-un apartament, si as dori un caine, dar nu stiu daca exista caine care nu trebuie sa fie tunsa blana si sa nu naparleasca. Poate stiti voi.

Fundita

14 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi da eroare la toate anunturile care le-ai pus sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E ceva in neregula cu calculatorul tau, ce browser folosesti? Ce eroare iti da, mai exact?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sus la albastru scrie Server Error Appliction "ODDEENEW", mai bine scrie aici numele raselor de catai, si eu ii caut pe google

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am facut album pe imgur. E incredibil cat timp sunt dispus sa dedic unei chestii de genul asta. Incep sa-mi fac griji. Rasele nu le stiu...

http://imgur.com/a/pF36m

| anonima2405 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine mai! Iti bati joc de cineva care a intrebat ceva cu seriozitate! Nu poti si tu sa raspunzi ca atare sau deloc?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oooff nu vreau caini de astia cheliosi...

| anonim_4396 explică (pentru anonima2405):

Vad si eu ca cam isi bate joc... eu vreau si eu caine cat de cat potrivit de ce am zis mai sus, dar el imi dai niste porcarii tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonima2405):

Sa iti bati joc de cineva inseamna sa umilesti pe cineva. O gluma nevinovata nu e o umilinta, nu mai dramatiza atat ca nu suntem la Capatos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice caine cu blana va naparli, orice animal care are blana o schimba la anumite intervale de timp. Nu vei gasi un caine cu blana care sa nu naparleasca.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Exista si astfel de caini dar speciile respective sunt oribile. Oricum cainii de rasa nu lasa mult par. Mai dai cu aspiratorul, cu mopul sau cu peria, si n-o sa fie o problema mare.

| ArthurKn a răspuns:

Nu sunt sigur de Pitbull sau Rottweiler thinking

| anonima2405 a răspuns:

Rase :
---rase de apartament---
Yorkshire Terrier
Shih Tzu
West Highland White Terrier
Beagle
Bineinteles ca va trebui si sa ii plimbi zilnic pe afara big grin
Bafta smug

| Aliendina27 a răspuns:

Cel mai bun pentru apartament e un Chihuahua. Nu are blana foarte multă si e si micut.