| tina27ro10 a întrebat:

puppy dog eyes am un pui de labrador de 4 luni.nu stiu daca sa ma alarmez sau nu dar are nasucul cald si cam uscat...in rest mananca se joaca ...sa imi fac probleme? pentru ca stiu ca nu este normal sa aiba nasul cald?

2 răspunsuri:
| lizucalisuca a răspuns:

Vai ce dragut! Daca e activ si nu pare bolnav nu te alarma, ei au nasucul cald mai ales in timp ce dorm, chiar daca sunt sanatosi. Daca devine apatic poti merge cu el la vet dar pana atunci e in regula.