| SmileyFace2 a întrebat:

poti invata doi perusi se vorbeasca? fac galagie si mizerie multa amandoi?

3 răspunsuri:
| ketanal a răspuns:

Depinde, femelele foarte rar invata cateva cuvinte. Cu baieteii e mai usor, deh sunt baieti invata mai usor sa repete laughing
Treaba este ca fiind in doi, nu prea ai sanse. Pentru a-i "dresa" ai nevoie de multa rabdare si mult timp. Trebuie sa-l iei pe fiecare in parte, iar pe celalalt sa-l duci in alta camera, sa repeti acelasi gest abinat cu cavant sau doar cuvant de multe ori.