| beneamin a întrebat:

Salut am un catel de aproape 2 ani este o corcitura intre rotwailler si caine lup oare este tarziu sa il mai dresez si care imi poate da niste video-uri in care sa vad ce trucuri sa il mai invat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie la "Dresaj canin" d-lui Matei Horia.Iti va trimite pe mail, gratuit, foarte multe informatii.Mult noroc.

3 răspunsuri:
| cateluuus a răspuns:

Http://youtu.be/0gw7RsSzxvY
Trucurile sunt foarte interesante.

| e36 a răspuns:

La 2 ani nu cred ca e prea tarziu sa-l dresezi happy. Eu stiam ceva de 5-6 ani. am dus la dresat 5 lupi si un saint bernard, 2 lupi avand 5 ani iar saint bernardul 2 jumatate. Ceilalti 3 lupi au aproape 1 an jumatate.

| dony89 a răspuns:

Din tot ce am gasit pe net, cei mai buni si amplii mi s-au parut cei de la www.cartedresajcanin.ro si in primul rand pentru simplul fapt ca este o persoana avizata in domeniu si cartiile care sunt comercializate sunt foarte detaliate si bine exemplificate. Dresorul cu care poti lua legatura oricand stie meserie si stie cum sa te faca sa intelegi.Una peste alta, la capitolul livrari si raspunsuri rapide sunt primii! Ii recomand cu caldura, sunt un fost client si celor care am recomandat nu au fost dezamagiti.;)