| Ludmiladraku a întrebat:

am o problema cu catelul meu...cand vreau sa ma apropii de el incepe sa fie rau, agresiv etc...am incercat mereu sa il
linistesc dar vrea sa ma mustesad puteti sa imi ziceti cum as putea sa il calmez, linistesc?sad multumescbig grin happy :*

Răspuns Câştigător
| ridhimagupta a răspuns:

Piticania aia e asa de rea? poti sa incerci un exercitiu ca sa te poti apropria de el pune bucati din ce ii place lui cel mai mult bucatele mici de ficat sau ce ii place si ii pui pe jos ii pui in asa fel incat sa ajunga cat mai aproape de tine la sfarsit ii pui langa tine si in timp ce mananca il mangai usor pe cap asta e cea mai usoara metoda mai sunt si altele

8 răspunsuri:
| ridhimagupta a răspuns:

Ce rasa e ca sa stiu ce sa iti zic eulucrez la adapost de animale si cred ca te pot ajuta

| Ludmiladraku explică (pentru ridhimagupta):

Din cate mi-a zis bunica mea (eu nu prea stiam rasele) a zis ca e rasa Yorkshire Terrier...ma poti ajuta?!happy

| Ludmiladraku explică (pentru ridhimagupta):

Multumesc!happy big grin

| ridhimagupta a răspuns (pentru Ludmiladraku):

Piticania aia e asa de rea? poti sa incerci un exercitiu ca sa te poti apropria de el pune bucati din ce ii place lui cel mai mult bucatele mici de ficat sau ce ii place si ii pui pe jos ii pui in asa fel incat sa ajunga cat mai aproape de tine la sfarsit ii pui langa tine si in timp ce mananca il mangai usor pe cap asta e cea mai usoara metoda mai sunt si altele

| Ludmiladraku explică:

Mersi pentru ceea ce mi-ai zis dar daca ii dau una peste bot se face si mai agresiv:/ sad

Răspuns utilizator avertizat
| Ludmiladraku explică (pentru remus1007):

Multumesc.

| Recas_Baieti_1983 a răspuns:

Incearca sa te joci cu el, sa il alinti... etc.