| rottweilerrrrr a întrebat:

nu cu mult timp i-am taiat coada la un puii de rottweiler el are 2 luni si musca tot se da pe la el si am auzid ca musca face viermi si nu stiu ce sa fac i-am dat cu un fel de praf l-am dat si cu zilionca si mii frica sa nu fi avint viermi la coada va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| AnimalLover02 a răspuns:

Pai... Du-l URGENT la veterinar, el stie ce trebuie facut, de fiecare data!
Ai grija de el si du-l la veterinar!

FUNDA?

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Da-l cu spray cu albastru de metil, de la veterinar si nu face nimic.