| Jee354 a întrebat:

Am un rottweiler de 2 luni, cum am mai spus.I-am taiat coada la o luna.Dar, s-a intamplat din cauza veterinarului sa ii cada coada, si sa i se vada osul cam.1 cm.Intrebari:
1) Ii mai creste carne si par peste os?
2) Exista riscul sa ramana asa?
P.S: Vreau oameni seriosi care stiu despre ce vorbesc. Funda+vot.

2 răspunsuri:
| TheOne007 a răspuns:

Nu prea cred ca o sa mai creasca carne si par, dar ata e doar opinia mea. Poate ca o sa creasca.Depinde de situatie.

| Jee354 explică (pentru TheOne007):

Scuză-mă, dar nu îţi pot da fundă pentru că uite ce am spus:,, P.S:Vreau oameni serioşi care ştiu ce vorbesc.'' Dacă nu eşti sigur nu îţi pot da fundă... Iartă-mă.happy O seara buna.