| georgi1996 a întrebat:

Stie careva animeurii faine despre romance, comedy si adveture sau action de exemplu Inuyasha :X dau FUNDA+VOT la cele mai bune animeurii :X Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| Faraidei a răspuns:

Unul amuzant si fantasy la care ma uit si eu :X si mi se pare super este Ao no exorcist. altele : Chrono Crusade, Soul Eater, Vampire knight, shugo chara, special A.

| georgi1996 explică (pentru Faraidei):

Am vazut chrono crusade si special A.:X o sa ma uit si la variantele tale mersi mult!:*

4 răspunsuri:
| Pedrorock a răspuns:

Incearca full metal panic nu mai stiu despre ce e vorba ca nu m-am m-ai uitat de mult... funda?

| vladmR a răspuns:

Berserk,Claymore,Deadman Wonderland, Death Note, Dragon Ball,

| AndreeaAndy599 a răspuns (pentru vladmR):

Fairy Taile, Bleach, DN Angel, One Pice, Kaleido Star.Si cam atat stiu happy