| Petruta2012 a întrebat:

Sunt in clasa a 7 -a si trebiue sa aranjam clasa celor din A 8 a. Diriginta ne-a zis sa si scriem ceva. Voi ce ati scris?

1 răspuns:
| Anduuu a răspuns:

Lollaughing cum ma s-o aranjati...adica aia ce pazesclaughing in orice caz as scrie chestii gen : Elevii scolii x va doresc un drum presarat cu multe succese si sa nu uitati ca si aceasta scoala a avut un rol in formarea vostra si in definitivarea drumului vietii! Bafta si mult noroc mai departe+ baloane table cu desene si poze cu activitati extrascolare si nelipsitul mesaj a sosit vacanta!happy