| andre8 a întrebat:

Daca am facut germana in gimnaziu e posibil s afac engleza la liceu?

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Noi la liceu am avut si o clasa cu Germana intermediar, o faceau in loc de limba 2, cum era la noi. Noi eram engleza avansati (limba 1) si franceza incepator (limba 2), si cei ce faceau germana, nu faceau franceza.

| Hypathia a răspuns:

Normal, si eu am facut germana in gimnaziu, iar la liceu am facut engleza si franceza. Bafta!

| foxi a răspuns:

E posibil orice!

| Kidd a răspuns:

Ciudat. thinking Se face engleza inca de prin clasa a3a daca nu chiar mai devreme :O Sigur o sa faci engleza.big grin