| AdelinaaaaLvs a întrebat:

As avea si eu o intrebare in legatura cu taxa de mediu, pe data de 25 septembrie 2014 am platit taxa in valoare de 28 milioane (lei vechi) la fisc si am dat statul in judecata pentru a-mi recupera banii, dar avocata mi-a trimis cerere ca a fost respinsa cererea.Se mai recupereaza acesti bani? Va rog sa-mi spuneti doar daca stiti, multumesc! funda happy!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se pot recupera, pana acum n-am auzit de nici o hotarare favorabila privind restituirea timbrului de mediu, toate cererile in acest sens au fost respinse.

| AdelinaaaaLvs explică (pentru Ioandelasal):

Anul trecut au fost multi care au recuperat.

| Ioandelasal a răspuns (pentru AdelinaaaaLvs):

Au recuperat taxa de poluare, ce a fost anterior introducerii timbrului de mediu.