| Krosss a întrebat:

Ce carte de legislatie auto recomandati? Am auzit ca majoritatea o iau pe cea de la editura National, dar am mai auzit ca e buna si cea de la Radulescu.Dau funda

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Sunt bune ambele, te invata cam aceleasi lucruri. Poti lua pe oricare.

| Krosss explică (pentru AFR81):

Mai este una care se numeste,, Noul Cod Rutier Pe Intelesul Tuturor'', dar are numai 139 de pagini.Lumea zice ca e buna, dar oare nu are lipsuri daca are asa putine pagini in comparatie cu celelalte?

1 răspuns: