| drob a întrebat:

Buna! Mai sunt reviste care au continut bazate pe muzica rock,metal? Daca da, de unde le pot coamanda?

3 răspunsuri:
| AlyRO a răspuns:

1. Metal Hammer: revista Metal Hammer online de pe site-ul oficial sau prin intermediul altor retaileri specializați în reviste muzicale.
2. Revolver Magazine: Poți comanda copii fizice ale revistei de pe site-ul oficial sau prin intermediul altor magazine online.
3. Kerrang!: online de pe site-ul oficial sau de pe alte platforme de vânzare a revistelor.
4. Decibel Magazine: online de pe site-ul oficial sau de la alte magazine specializate în muzică metal.

| drob explică (pentru AlyRO):

Multumesc! totusi, mai stii niste siteuri, daca nu sunt prea mofturoasa?)

| AlyRO a răspuns (pentru drob):

EMP Online, Newsstand.co.uk, Amazon, Barnes & Noble, eBay