| gygy30 a întrebat:

Cum pot sa copiez pe calculator de pe o caseta video(transfer de pe video in calculator.Multumesc

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ce fel de caseta video? de la un camcorder? ai ceva camera de filmat? atunci poti prin usb, ar trebui sa aiba un cablu. daca e caseta din aia veche VHS atunci ai nevoie de scule.

| dalea a răspuns:

Cred ca mai simplu ar fi sa procedezi ca mine : te duci la un fotograf profesionist din orasul tau si cu 15 lei ora (atat am dat eu) iti transfera el pe dvd continutul casetei video la o calitate f. buna.