| Andre a întrebat:

Va place Madalina Manole? Oare de ce a murit?

16 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Acuma deja va ramine pentru totdeuna un mister daca s-a sinucis s-au nu?

| Minks a răspuns:

Cateva melodii. A murit otravita. happy

| CosminKidd a răspuns:

Nu se stie inca si nici nu cred ca se va afla parerea mea ca a fost e ca nu a murit ci a fost omorata...

| MrBlueEnergy a răspuns:

Avea o parere fff buna despre ea. Se credea o femeie extraordinar de fumoasa. Dupa 40 ani femeile incep sa imbatraneasca, ea nu a acceptat acest lucru. A ales alta cale. A baut o otrava foartea puternica interzisa pe piata.

| dragos12 a răspuns:

S-a sinucis.nimeni nu stie de ce...pacat de ea.era tanara si canta bine

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu pot sa zic ca imi placea, adica ma refer ca in afara de Fata draga nu ascultam alta melodie, ptobabil ca avea si ea probleme pe care nu le mai putea ducestraight facedar oricum urat gestu putea si ea sa reziste pentru copilul ei.

| aaaa12345 a răspuns:

Da imi place Madalina Manole si a morit ca s-a otravit cu furadan, funda?

| Quiss a răspuns:

De nebuna a murit. Un om normal si sanatos nu se sinucide, trebuie sa ai ceva pitici pe creieri sa-ti iei viata. Sau, cum zice mama, s-a sinucis de prea mult bine. O duce prea bine si avea de toate si nah, a vrut sa faca pe interesanta.
Si ce mai conteaza acum, s-a dus, s-a dus.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut intotdeauna Madalina Manole. Nu stiu cui nu i-a placut fata draga..., dar stiu ca NU S-A SINUCIS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place, nu ma intereseaza, bagati funda-n cur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorBa voua incepe sa va placa de vedete din astea dupa ce mor.
Macar au un lucru bun prin faptul ca mor si acela ca castiga multi multi fani.
La fel si la Michael Jackson.
Pe aici era un necunoscut inainte sa moara. Dupa ce a murit vai de mine, vai de mine MJ bietu de el, Vai ce tare era, Ce pacat ca a murit.
Prostii.
Daca un canteret cat de cat cunoscut moare mine chiar si daca nu prea mai inseamna nimic pentru industria muzicala apare 1 luna 2 la tv si castiga o gramada de fani chiar daca muzica lui inainte sa moara era considerata de rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place si o murit pentru ca o fost Curva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. mult de tot love struck pacat ca doar dupa ce a murit ne'am adus aminte de ea si de melodiile ei.A murit pentru ca nu a fost dusa undeva la timp... oricarui om i se poate intampla istraight face din pacate

| Anna_2094 a răspuns:

Imi plac toate melodiile ei, eu am aflat doar de pe acest site : http://madalina-manole.weebly.com/ Este uimitor site'ul serios.Eu credeam ca nu e misto dar cand l'am vazut am aflat aproape tot despre madalina.
:}

Papa

| anna98_9502 a răspuns:

A fost ucisa.