| mentholinks a întrebat:

Cand vom incepe sa primim semnul fiarei?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ideea ca oamenii vor fi insemnati cu semnul fiarei este o fantezie crestina.

| raMLesS a răspuns:

L-am primit deja atunci cand am fost scanati cu termometrul, sau mai bine zis cu implantatorul de cipuri.

| h379m3973423 a răspuns:

Dacă ne dau ăștia o brățară/ceas/orice care să ateste că am făcut vaccinul și fără să nu putem cumpăra sau vinde oare se împlinește ceva? laughing

| AndrElle a răspuns:

Războiul nevăzut este deja în funcțiune. Este sub alta formă semnul fiarei decât credem noi că ar fi. Vremurile antihristice sunt deja începute sub alta formă.

| Ancamitumihaela a răspuns:

Semnul fiarei va fi implantat sub piele, adica microcipul care va fi impus de Antichrist care se va aseza la Ierusalim si va da drept Dumnezeu si acesta este o inselatorie pentru ca avem un sigur Dumnezeul Atotpurtenic care a creat cerul si pamantul. Antihristul va domni 7 ani pe pamant dupa rapirea bisericii. Biblia ne avertizeaza nu acceptam acest va fi pe mana drepta sau frunte pentru vom si chinuiti in foc si pucioasa ( adica iazul de foc). TE ROG NU ACCEPTA ACEST SEMN AL FIAREI 666 PENTRU CA ISUS TE IUBESTE INCAT SI-A DAT VIATA PENTRU TINE PE CRUCE. DUMNEZEU A IUBIT ATAT DE MULT LUMEA INCAT A DAT PE FIUL SAU ISUS IN LOCUL TAU PE CALVAR. CA ORICINE CREDE IN EL SA NU PIARA CI SA AIBA VIATA VESNICA. INTOARCE-TE LA DUMNEZEU PANA CAND NU ESTE PREA TARZIU. ISUS TE IUBESTE.