| mentholinks a întrebat:

Cum pot primi semnul fiarei?

8 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Semnul fiarei este duminica (ca zi de odihnă, de închinare).
Să accepți ca duminica să fie ziua de odihnă în locul sâmbetei.
Semnul fiarei va fi pus pe frunte și pe mână, înseamnă a alege în mod voit ca duminica să fie ziua de închinare.

| chuckmanson a răspuns (pentru anonimg):

Incredibil, un zeu atotiubitor ne va tortura pe vecie dacă lucrăm sâmbăta, amazing

| lpavel a răspuns:

L-ai primit deja atunci cand ai decis ca tu vei fi ateu!

| chuckmanson a răspuns (pentru lpavel):

Și sunt foarte fericit că l-am primit rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor Satan pare un tip de treabărolling on the floor Măcar nu a încercat să distrugă aproape toată viața de pe planetă.

| LoveSleep a răspuns:

Trebuie sa faci cerere si sa prezinti dosar cu toate semnaturile si stampilele, precum si taxa de timbru.

| Lukasssz a răspuns:

Il musti!

| TheChamp a răspuns:

Cumparati o pentagrama satanica si incepeti calea initiatica cu principiile Satanismului.

| valystefan1005 a răspuns:

Subiectul lansat de tine, este delicat, si crede-ma, ca acest semn va desparti lumea in doua tabere, indiferent de religie, aceasta implica alegeri, actiuni...Parerea mea este ca vremea nu e departe, dimpotriva.

Întrebări recente